Historik.webgarden.cz

RSS Google YouTubeFacebookTwitter ICQ2Go! Skype WikipediaPřešlapy Comeback

Hlavní stránka

U této hry online se setkáte s krásnou barmankou, která míchá famózní drinky ve svém koktejlbaru. Zákazníků je spousta, a aby všechno stíhala je potřeba si pořádně pospíšit s přípravou skvěle vychlazeného pití. Za vaši snahu budete patřičně finančně odměněni, abyste si mohli dále svůj bar vylepšovat.
Zvládnete se postavit na pódium a řídit z pozice dirigenta celý symfonický orchestr? Pokud si na takovouto výzvu troufnete, zkuste tuto hru a pokuste se zahrát jednu z Beethovenových skladeb.
(Josef Zemánek, 2007) V dnešním pohledu do světa ekonomie navážeme na lekci o dokonalých a nedokonalých trzích a zaměříme se pouze na takové typy trhů, vyznačující se téměř absolutní nedokonalostí.
První zmínky o simulování jednání mezinárodní organizace v České republice se datují do roku 1995. Skupina nadšených vysokoškolských studentů  tehdy na Vysoké škole ekonomické  simulovala jednání Rady bezpečnosti OSN, k čemuž je inspirovalo členství České republiky ve skutečné Radě Bezpečnosti v letech 1994 -95. Ale to ještě nikdo netušil, že se dala do pohybu lavina.

Co je vrcholem obezity?
Když spadnete ze všech čtyř stran postele najednou!

Počítacový specialista vypráví kamaradům: "Prišel jsem domů, koukám, v posteli moje žena úplně nahá a navíc s cizím chlapem. Koukali na mně a pohled jejich očí byl tak posmešný, až mně zamrazilo. Zmocnila se me strašná předtucha. Běžím k počítači a opravdu - Ty svině mi změnily heslo.

Chlápek podává inzerát: “Prodám obsah internetu na 4 378 986 543 DVD.“
Za nedlouho dostává odpověď: “Měl bych zájem, ale je toho moc.“
Chlapek: “No, ještě vám to můžu nechat bez porna na 2 DVD.“

Jde blondýnka ke kadeřnici a řiká: Obarvíte mi vlasy na blond?
A kadeřnice na to: Ale paní vždyť jste blondýnka.
Blondýnka odpovídá: Ale já jsem si myla hlavu.
Posledni komentare
25.07.2012 18:56:04: Thank you so much! This is definitely an incredible site! Feel free to visit my web-site ; hr softw...
Počátek pozitivistického myšlení spadající do 1. poloviny 19. století je spojen s francouzským myslitelem Augustem Comtem (1798–1857), jenž je nazýván nejen otcem pozitivní filozofie, ale také otcem moderní sociologie. Comte v zásadě odmítal nadřazovat rozum nad zkušenost. Zdůrazňoval, že vědění má být pozitivní, tzn. věcné, určité, přehledné, prokazatelné, objektivní.
Povedená hra Tracktors Power vás přesvědčí o tom, že známé zemědělské stroje lze používat také k o poznání adrenalinovějším aktivitám. Pohodlně se usaďte do traktoru a překonejte všechny záludnosti.
1  
..  
10  
11  
12  
13  
14  
..  
20  
30  
..  
50  
 
Historie, referáty, maturitní otázky, recenze, hudba, hry, filmy a seriály online. Kontakt: historik.admin@seznam.cz © 2010 - 2011