Historik.webgarden.cz

RSS Google YouTubeFacebookTwitter ICQ2Go! Skype WikipediaPřešlapy Comeback

Hlavní stránka

Vuvuzela je jihoafrický lidový hudební nástroj, který byl dříve používán k vzájemnému svolávání občanů. Je to roh, dnes obvykle vyráběný z plastu a přibližně metr dlouhý, který používají fotbaloví fanoušci z Jihoafrické republiky. Při fouknutí vydává hluboký monotónní zvuk přirovnávaný k slonímu troubení nebo velkému roji rozzuřených vos.
Dalším oborem, ve kterém se Jane chce prosadit je developerská a realitní činnost. Začíná proto nakupovat levné pozemky a stavět na nich melé rodinné domky určené k pronájmu. Zároveň se musí postarat o elektrárnu a vodárnu, aby lidé v domcích měli zajištěny základní pohodlí.
Posledni komentare
05.07.2012 10:40:24: Thanks for delivering these types of substantial articles. Feel free to surf my website my blog si...
05.07.2012 10:39:46: Wow, such a valuable internet site. My web blog click here to see the attached video
05.07.2012 09:00:02: Very good Site, Maintain the good work. Thank you! Also visit my website :: click here dallas
Tak bezva. Konvice je plná horkého čaje, na levé ruce mi leží kočka. Včera jsem se vrátil z Portugalska, je čas začít psát. Ještě musím vyhodit fotky z foťáku na disk. Je pozdní večer, 18. březen, venku sněží. Ještě před dvěma dny jsem se potil v rozpálených ulicích Guimarãeše a mezi prsty mnul listy eukalyptů.
Když se ti nedaří v manželství, vem si video ze svatby a pusť si ho pozpátku.Tvoje žena si potřese rukou s tvými rodiči, políbí tě, stáhne ti z prstu snubní prsten, naskočí do auta a za potlesku tvých nejlepších přátel odjíždí do prdele.
V dějinách evropské architektury je dosud nedoceněna novorenesanční budova pražského Rudolfina, a to i přes skutečnost, že tato stavba svým dispozičním uspořádáním víceúčelového kulturního domu předběhla dobu téměř o jedno století.
Jedná se o stravovací systém vycházející z taoistické filozofie. Potraviny jsou hodnoceny podle zastoupení energií jin a jang. Základní makrobiotický talíř obsahuje asi 50 % celozrnných obilovin, 30 % zeleniny a 5 až 10 % luštěnin, sojových výrobků a mořských řas.
Po jedno století vládli Inkové rozsáhlé, dobře organizované říši v Andách v Jižní Americe. Jejich říši zničili Španělé. Panovníkovi Inků se říkalo sapa inca. Inkové věřili, že je potomkem Intiho, boha Slunce, který mu propůjčil právo vládnout. I náčelník byl uctíván jako bůh. Sídelním městem bylo Cuzco, protože Inkové věřili, že bylo domovem Intiho.
Posledni komentare
07.07.2012 02:59:43: Incredible such a invaluable site. Here is my web blog : Lajme nga bota
Hank Moody (David Duchovny) je autorem úspěšné knihy „Bůh nás nenávidí všechny“. Při psaní dalšího díla poznává jaké je to zažívat tvůrčí krizi a není schopen dát dohromady pár souvislých vět. Na jeho krizi má velký vliv také fakt, že žena s niž má dospívající dceru se právě zasnoubila a plánuje svatbu. Aby Hank přišel na jiné myšlenky prožívá krátkodobé vztahy z nichž málokterý trvá déle než jednu noc.
Podle Guinessovy knihy rekordů, on je známý jako největší produktivní umělce své doby. Pablo Ruiz Picasso se narodil 25.října 1881 v Malaze ve Španělsku José Ruiz y Blasco a Maria Picasso y Lopez. Být první syn sám umělec, Picasso měl lásku k umění vložený v jeho genech. Získal formativní vzdělávání již od svého otce, který byl malíř a profesor na Škole uměleckých řemesel a kurátorem v místním muzeu.

Ženský za volantem Když jsem se dnes ráno při jízdě po dálnici podíval do levého jízdního pruhu, uviděl jsem ženu v posledním modelu BMW, která si to frčela 150-tkou, a přitom si ve zpětném zrcátku malovala oční linky !!! Na chvíli jsem se zadíval jinam, a když jsem se po ní znova ohlédl, byla napůl v mém jízdním pruhu, a pořád si cosi malovala na ksicht!!! Já teda něco vydržím, ale tohle mě tak vyděsilo, že jsem upustil svůj holící strojek, který mi při pádu vyrazil z druhé ruky koblihu. Jak jsem se zmateně snažil vycentrovat vůz koleny opřenými o volant, vyrazilo mi to mobil od ucha, a ten spadl do kelímku s kávou, který jsem měl mezi nohama. Kafe se vylilo a popálilo mě na koulích, poškodilo mi mobil, a přerušil se mi tak velmi důležitý hovor…!!!!!! Pitomý ženský za volantem !!!!!!
1  
2  
3  
4  
5  
6  
..  
10  
20  
..  
50  
 
Historie, referáty, maturitní otázky, recenze, hudba, hry, filmy a seriály online. Kontakt: historik.admin@seznam.cz © 2010 - 2011