Historik.webgarden.cz

RSS Google YouTubeFacebookTwitter ICQ2Go! Skype WikipediaPřešlapy Comeback

Hlavní stránka

Ve druhém dílu této hry na vás čeká spousta zákazníků, kteří si hodlají odpočinout a zrelaxovat se ve vašem wellness centru. Všichni jsou netrpělivý a budou vás pěkně prohánět mezi jednotlivými atrakcemi jako je sauna, vířivka či masáže. Pokud klienty stihnete obsloužit k jejich spokojenosti, určitě e vám štědře odmění a vy budete moci zkrášlovat rozšiřovat svoje pracoviště.
Zavítejte u této hry na venkov a staňte se farmáři, kteří se živí pěstováním plodin na své zahrádce. Země vám nedá nic zadarmo a za každou vypěstovanou rostlinkou bude kus odvedené práce, aby jste ji poté mohli prodat a nakoupit další sazenice. Na výběr máte ze široká škály plodin počínaje trávou a rajčaty a konče třeba ananasem. Nesmíte ovšem pěstovat bezhlavě jen tak něco, ale svoji produkci je potřeba přizpůsobit poptávce na trhu, aby vaše zisky byly co nejvyšší.
U online hry Snipedown se stanete ostřelovačem, který pomáhá bránit svoji pevnost před útoky nepřátelského vojska. Tyto útoky se stále stupňují a je čím dál tím obtížnější tomuto tlaku odolávat. Kromě svojí ostřelovací pušky si můžete vypomoci nákupem obranných děl a dalších vylepšení, které budete mít k dispozici jedině tehdy, pokud budete nepřítele úspěšně likvidovat.
Nejen koně mají svoje dostihy. U této hry začíná historie prasečích závodů a prvním účastníkem bude dobře známý čuník Kaban. Bude cestovat z města do města a účastnít se rozličných závodů, v nichž mu půjde o život. U hry Kaban steeplechase máte na výběr z několika typů závodů ,které se vám budou odkrývat stejně jako mapa. Na jednotlivé závody budete potřebovat kvalitní vybavení, které nebude zrovna levné. A dostatek peněz si nachystejte také na přesuny mezi jednotlivými městy.
Zhruba jedenáct kilometrů na sever od Českých Budějovic se tyčí vysoko nad vltavským údolím a budějovickou pánví jeden z nejčastějších cílů turistických cest do jižních Čech – zámek Hluboká. Zakladatelem hradu, který dnešní zámek předcházel, byl nejspíš král „železný a zlatý“ Přemysl Otakar II., ale možná už jeho otec, král Václav I. První písemná zmínka o tomto hradu však pochází až z roku 1253. Tehdy se ovšem ještě nejmenoval Hluboká, ale německy Wrobech, Frohnburg, Froburg či Vroburg, jak je uváděno ve Zbraslavské kronice. Znamená to „vladařský hrad“, tedy hrad v majetku českých králů.
Staňte se aktéry nelegálních závodů pořádaných na rozličných místech světa. Kromě kvalitního auta budete potřebovat i pevné nervy, aby jste ustáli rakety, které budou kolem vás létat, a které i vy budete střílet po soupeřích. U hry Mojo karts si můžete vyzkoušet buď jednotivou trať a nebo se zúčastnit celého seriálu závodů.
Důležitou roli v životě krále Jindřicha IV. hrály bezesporu ženy. Král byl známým milovníkem a se ženami jaksi souvisela záležitost zplození následníka, kterého Jindřich IV. dlouho neměl. Manželství Jindřicha a Markéty Valois bylo bezdětné. Rozhodně však nikoli Jindřichovou vinou - vždyť ten rozséval levobočky do všech stran.
Skvělá hra, která svého času doslova dobyla celý svět. Zahrajte si bezvadnou skákací estrádu s věčným hrdinou počítače Pacmanem! Snažte se vždy s tímto roztomilým, žlutým smajlíkem proskákat na konec každého kola a cestou nasbírat co nejvíce bodů a bonusových předmětů. Musíte však být velice opatrní, neboť vám každé jednotlivé kolo znepříjemní řada překážek včetně barevných příšerek, které se vás pokusí zahubit.
Christopher Maurice Brown, známý zkráceně jako Chris Brown, je americký zpěvák, textař, tanečník a herec. Byl několikrát nominován na ocenění Grammy Award.
Posledni komentare
02.04.2013 18:19:52: diskuze chris brown = bydlení v praze + řezačky papíru + adydas +dřeváky... jak příznačné pro černou...

V hodině matematiky se učitel ptá jedné slečny: "Znáte Ludolfovo číslo?" "Tak to určitě budu znát. Jen si teď nemuzu vybavit, jak jsou při tom nohy."
1  
..  
6  
7  
8  
9  
10  
..  
20  
30  
..  
50  
 
Historie, referáty, maturitní otázky, recenze, hudba, hry, filmy a seriály online. Kontakt: historik.admin@seznam.cz © 2010 - 2011