Historik.webgarden.cz

RSS Google YouTubeFacebookTwitter ICQ2Go! Skype WikipediaPřešlapy Comeback

Přešlapy

David se snaží s Karolínou opatrně komunikovat, ale Karolína ho ignoruje. Petr s Adamem mají ale úplně odlišný problém. Adam řeší, jestli neztratil manželstvím svůj šarm alfa samce, a vyzvídá na Petrovi, jestli je pokles sexuální aktivity normální. Petr má sexu až moc a byl by radši, kdyby se Jana vrátila do práce a jejich život do starých kolejí. Jana nakonec práci dostává, ale zároveň zjišťuje, že je těhotná.
Karolína a David řeší partnerskou krizi a navštíví manželskou poradnu. Petr si myslí, že nudu v jejich vztahu vyřeší pořízením kabelovky.
Adam s Radkou připravují svatbu, ale mají úplně rozdílné představy o tom, jak by měla vypadat. Adam vybere s Petrem a Davidem zásnubní prsten, který se Radce vůbec nelíbí... Petr se zamiloval do učitelky Hanky a chce se s Janou rozvést. Jana to ale nenese moc dobře, protože se rozešla s Robertem. David ukončuje poměr s Jitkou. Karolína si ale chce promluvit o tom, jestli má jejich vztah ještě cenu...
Adam s Radkou všem oznamují, že se opravdu budou brát, ale Karolína má pochybnosti o tom, jestli je jejich důvod ke sňatku správný. Petr se rozhodne seznámit za každou cenu, a to i pomocí chatu. Karolína se ráda schází s Milanem – a když Jana opět přijde o práci, rozhodnou se, že zorganizují společně fotografickou výstavu. Robertovi se nelíbí, kolik času tomu Jana věnuje, a přicházejí první hádky.
David má problémy v sexuálním životě a prosí Adama o radu. Petr šílí z nedostatku sexu a nemůže se dočkat konce šestinedělí.
Adam s Radkou řeší příliš nákladné pokusy o umělé oplodnění. Karolíně začíná být Davidovo přátelství s Jitkou podezřelé; co ale vlastně cítí David k Jitce? A co se stane, když se Karolína setká se svou starou láskou fotografem Milanem? Jana s Robertem a s Adámkem tráví stále více času společně a Petra to pěkně štve.
Radka s Adamem se stěhují do společného bytu. Při vybalování věcí narazí Adam na Radčin oddací list a zjistí šokující věc. Adam dá Radce ultimátum, aby vše vyřešila, a odstěhuje se k Petrovi, Janě a malému Adámkovi.
David s Karolínou přicházejí domů z porodnice s dvojčaty. Malý Daník na ně žárlí, a proto se rozhodnou, že bude nějakou dobu bydlet s Radkou a Adamem. Adam zprvu moc nadšený není, ale ve chvíli, kdy se Daník vrací zpět domů, zjišťuje, že mu chybí. Udělají s Radkou velké rozhodnutí a dohodnou se, že si také založí rodinu. Radka už nechce, aby s nimi bydlel Petr, který se rozešel s Janou a nemá kam jít. Petr udělá zoufalý pokus a nastěhuje se k Janě jako spolubydlící. David pořádá pracovní večeři, kde se Jana seznámí s milionářem Robertem. Karolínina matka se rozhodne zůstat delší dobu, protože se ukáže, že opustila svého manžela...
Karolína má pocit, že její život je jedna velká nuda. Začne kouřit marihuanu, nechává se tetovat, vyhazuje své značkové šaty a šokuje Davidovy přátele. Školní sraz skončí trapnou schůzkou Radky a Adamova učitele češtiny, a Jana naopak zjistí, že ji Petr podvádí.
Petr utěšuje Aničku, která se rozešla s Adamem. Hned o nich jdou ale firmou drby. Adamova nová spolubydlící našla zálibu ve svalnatém barmanovi a Adam je zase sám. Jana mu radí, aby se zkusil seznámit přes Klub osamělých srdcí...Karolína chystá pro Davida překvapení k výročí svatby - výlet do Říma. David si ale snad poprvé v životě na výročí také vzpomněl. Jejich vzájemně chystané překvapení se neobejde bez velkých zmatků a infarktových situací...Radka začala zase pracovat v reklamce a její mladý kolega se vsadil, že ji dostane do postele. To Radku nejdřív hrozně naštve, ale když zjistí, že se do ní mladík opravdu zamiloval, odpouští mu...Petr s Aničkou jedou n a firemní víkend. Ztratí se v lese a jsou nuceni přespat v hotýlku, kde pro ně mají jen jeden pokoj...
1  
2  
3  
 
Historie, referáty, maturitní otázky, recenze, hudba, hry, filmy a seriály online. Kontakt: historik.admin@seznam.cz © 2010 - 2011