Historik.webgarden.cz

RSS Google YouTubeFacebookTwitter ICQ2Go! Skype WikipediaPřešlapy Comeback

Přešlapy

David je rozhodnut věnovat se víc Daníkovi a rodině a rozhodně si nechce hledat novou práci. Petr se dozví, že se Jana s Adamem líbali a dá Adamovi pěstí. Radka chce říct Adamovi, že ho stále miluje, a nachází ho ve společnosti dvou polonahých dívek.
Adam je v depresi, protože šest měsíců neslyšel o Radce. Ta se mezitím vrací zpět do Prahy a všichni kamarádi chtějí vědět, kdo je otcem jejího dítěte. Jana je nešťastná, ale Petr si myslí, že když jí bude plnit všechna přání, zlepší se to. O to větší je jeho překvapení, když mu Jana řekne, co opravdu cítí. Uplynulo šest měsíců. Radka odjela do Berlína a Adam neví nic o ní, ani jak je to s dítětem. Je z toho v depresi. Radka se mezitím vrací zpět do Prahy a všichni kamarádi chtějí vědět, kdo je otcem jejího dítěte...Jana se Adamovi snaží být nápomocna, a proto spolu tráví hodně času. Její vztah s Petrem se začíná pomalu hroutit. Přesto ale Adamovi dohodnou rande naslepo s Petrovou kolegyní Aničkou. Ta si myslí, že Adam je naprosto neodolatelný. Adam je v šoku, po šesti měsících sexuálního půstu si pořádně užívá...David přichází o práci. Když Daníka málem porazí auto, přehodnotí své priority a je pevně rozhodnut, že se bude víc věnovat své rodině...
David pozve své kamarády na firemní večírek, kde se Jana opije a urazí Davidovu šéfovou. Natálie po ní žádá omluvu, ale Jana se omlouvat nechce.
Karolína se vrací ke své práci editorky. Jeden z jejích autorů je velmi okouzlující. David začne žárlit a myslí si, že Ilona se do něj zamilovala. Petr s Janou procházejí zkouškou trpělivosti, neboť Petrovi rodiče přijeli navštívit svého malého vnuka.
Kdo jsou Adam, Radka, Petr, Jana, David a Karolína? Kamarádi kolem třicítky, kteří se snaží řešit každodenní problémy s humorem. Nečekejte žádnou telenovelu, ale seriál, který vás dobře naladí a vytrhne z každodenní rutiny.
Jana je těhotná a vynervovaná Petrovou snahou vše dokonale přichystat na příchod dítěte. David by si přál další dítě, které by vyřešilo problematické chování jejich jedináčka, ale Karolína má úplně jiný názor. Radka s Adamem bojují o svá území a Janin porod se zvrhne v komedii, kde Adam hraje hlavní roli.
1  
2  
3  
 
Historie, referáty, maturitní otázky, recenze, hudba, hry, filmy a seriály online. Kontakt: historik.admin@seznam.cz © 2010 - 2011