Historik.webgarden.cz

RSS Google YouTubeFacebookTwitter ICQ2Go! Skype WikipediaPřešlapy Comeback

Hry online

Hra Celebrity Bash s podtitulem, splňte si svůj sen a nandejte to známé celebritě, jistě skvěle pobaví všechny návštěvníky herního serveru Superhry.cz. Najdete dostatek odvahy postavit se známým...
Kratochvíle Zacks Hardware patří do oblíbené skupiny her, ve kterých musíte protivníkům za každou cenu zabránit v průchodu přes herní území. Stavte proto podél cesty co nejúčelněji obranné věže.
Posledni komentare
01.04.2015 12:31:39: Kompatibilní a neoriginální tonery http://www.tisknijakduha.cz/kategorie/kompatibilni-tonery/
Malý Simon si hraje rád na pláži a jednoho dne se mu podaří objevit poklad. Spousty zlata a diamantů, o které teď bude muset společně se svými přáteli bojovat proti spoustě nepřátel, kteří touží po jeho pokladu.
Slečna z online hry Feed mee vyhrála kuchařskou soutěž a proto byla unesena, aby vařila v království mrtvých. Jenomže po chvíli se jejich jídel král nabažil a předhodil jim svým hladovým poddaným, kteří dostali chuť na její čerstvé maso. Aby jste ubohou slečnu zachránili, budete muset přesvědčit i všechny poddané, že udělají lép, když si pochutnají na vašich jídlech než-li na vás.
Přežití je jediným cílem této hry. Aby se vám to povedlo, budete muset co nejrychleji opisovat jména robotů a Entrem je odstřelovat. Na výběr máte čtyři obtížnosti, některé téměř nehratelné.
U této hry online se setkáte s krásnou barmankou, která míchá famózní drinky ve svém koktejlbaru. Zákazníků je spousta, a aby všechno stíhala je potřeba si pořádně pospíšit s přípravou skvěle vychlazeného pití. Za vaši snahu budete patřičně finančně odměněni, abyste si mohli dále svůj bar vylepšovat.
Zvládnete se postavit na pódium a řídit z pozice dirigenta celý symfonický orchestr? Pokud si na takovouto výzvu troufnete, zkuste tuto hru a pokuste se zahrát jednu z Beethovenových skladeb.
Povedená hra Tracktors Power vás přesvědčí o tom, že známé zemědělské stroje lze používat také k o poznání adrenalinovějším aktivitám. Pohodlně se usaďte do traktoru a překonejte všechny záludnosti.
Každá z pěti kapitol nápadité online hry Record Tripping originálním způsobem prověří vaši schopnost pracovat s počítačovou myší. V úvodní kapitole bude vaším úkolem řídit pohyb kutálejícího se sudu.
Hlavní hrdina hry Elevator Fart, nesmělý Larry, jede po vydatném obědu výtahem zpět do svého zaměstnání. Tentokrát si však vybral ďábelskou fazolovou mísu, která asi nebyla zcela ideálním řešením.
1  
2  
3  
4  
5  
..  
10  
11  
12  
13  
 
Historie, referáty, maturitní otázky, recenze, hudba, hry, filmy a seriály online. Kontakt: historik.admin@seznam.cz © 2010 - 2011