Historik.webgarden.cz

RSS Google YouTubeFacebookTwitter ICQ2Go! Skype WikipediaPřešlapy Comeback

Hlavní stránka


Další z her, kde budete odbourávat spousty kostek, které se na vás hrnou z podzemí. Oproti jiným, je tato hra složitější, protože nevyužité kostky jsou tlačeny směrem k vám a když vás dostihnou, je po vás.

Postavte se na baseballové hřiště a pokuste se na pálce splnit několik úkolů, které vám přináší hra Backyard sports. Nejprve si můžete vybrat nejsympatičtější tým a hráče, se kterými se postavíte na pálku. Někdy potřebujete zahrát homerun, jindy uhrát jistý počet bodů, ale tím opravdu nejzásadnějším bude trefit letící míček.

S legendárním Robinem Hoodem se setkáte u této hry, ve které bude vašim úkolem zachránit co nejvíce obyčejných lidí před oběšením. Čas, který nebohým lidem zbývá je velmi krátký a proto nesmíte ve hře Robin to the rescue zaváhat ani vteřinu a s milimetrovou přesností začít střílet jeden šíp za druhým.

Pojďte si zařádit s monster trucky ve spoustě disciplín. Budete se snažit přeskočit co nejvíc autobusů, poskakovat po minách nad mořskou hladinou, či se snažit doletět co nejvýš a co nejdál. Nejdřív je vhodné jednotlivé disciplíny nacvičit a potom se pustit do mise.

Obyčejný Billiard není nutno žádných popisů

Velice dobře propracovaný tenis jak po grafické tak i po herní stránce. Ovládání vám sice ze začátku bude jistě působit malé potíže, protože se vše ovládá myší, ale jistě si brzy zvyknete.
Jednoduchý poker, pravidla stejná jako u každého jiného pokeru. Zde je ale navíc losování o dvojnásobek výhry vždy ke konci vyherního tahu, losuje se tlačítkem + (červená) nebo - (černá). Pokud nechcete riskovat stiskněte DEAL
Dnes na vás čeká vzrušující cesta za bájnou Atlantidou, na níž budete muset odbourávat spousty magických kamenů. Obvyklý způsob u těchto her prohodit 2 kameny a sestavit řadu aspoň 3 je i zde zachován, ale navíc tu čeká nepřebezrné množství bonusů a překážek pro zpestření hry.
Posledni komentare
07.07.2012 15:56:24: Whoa, such a valuable websites. Stop by my weblog - {Kronika e zez껳hkenc껫ultur껀|http://lajm.al/Tekn...
07.07.2012 15:56:13: I appreciate reading your website. Regards! Feel free to surf my website : tenis
07.07.2012 03:07:19: I enjoy checking your web sites. With thanks! Look at my web blog ; Tituj më të ri sipas burimeve
07.07.2012 03:06:30: Merely had to tell you I am just glad I came upon your web site. Here is my website ; Maqedonia

Tato pokerová hra z divokého západu zaujme téměř každého z vás. Budete se potulovat mezi Texaskými městečky a měřit svoje síly s karbanickou elitou. Za vydělané peníze si budete kupovat domy a dopravní prostředky, díky kterým budete moci jezdít stále dál. Hra je jenom demo, ale i tak rozhodně stojí za vyzkoušení.

Užijte si čtyři etapy závodu s vozy Scania. Pojedete s tahačem, autobusem i sněhovou rolbou a pokaždé budete muset plnit trochu jiné úkoly.
1  
..  
30  
40  
..  
44  
45  
46  
47  
48  
49  
50  
 
Historie, referáty, maturitní otázky, recenze, hudba, hry, filmy a seriály online. Kontakt: historik.admin@seznam.cz © 2010 - 2011