Historik.webgarden.cz

RSS Google YouTubeFacebookTwitter ICQ2Go! Skype WikipediaPřešlapy Comeback

Přešlapy

… nový třináctidílný seriál Televize Prima, který sleduje životní kotrmelce tří párů ve věku od 30 let. Adam (Filip Blažek), Radka (Zuzana Norisová), Petr (David Novotný), Jana (Jika Schneiderová), David (David Matásek) a Karolína (Soňa Norisová) jsou jako vaši sousedé nebo kolegové z práce. Prožívají šťastné chvíle i partnerské neshody, problémy s rodinnými financemi, rozhodování mezi mateřstvím a kariérou, žárlivost a nevěru. I ty nejhorší rány osudu ale berou s nadhledem a humorem.

Petr s Davidem se sžívají a klidné soužití jim naruší až Petrova matka, která nečekaně přijede. Pravý důvod její návštěvy se ale ukáže až později. Bojí se, že už se o sebe není schopna sama postarat. David s Karolínou si musejí přiznat, že jejich partnerské problémy se podepsaly na Daníkovi, a ten má velké problémy ve školce. David chce, aby začal chodit do soukromé školky, kde se mu budou víc věnovat. Karolína si myslí, že by měl zůstat tam, kde je, a naopak nabízí Davidovi, aby se přestěhoval zpět domů. Radka s Adamem mohou adoptovat holčičku Lauru, do které se oba zamilují. Radka ale zjišťuje, že je těhotná.
Přišel den svatby Adama a Radky. Vše má pod palcem Petr jako Adamův svědek. Zapomene ale objednat auto, takže obřad málem nestihnou. Robert se naposledy vidí s Janou a říká jí o tom, že David je Karolíně nevěrný. Nakonec to vědí všichni, až na Karlínu.
Přichází loučení se svobodou – Petr zorganizuje pánskou rozlučku ve vesnici, kam jezdili s Adamem na prázdniny. Adam má na tohle místo krásné vzpomínky: setkal se tu se svou první láskou Klárou a přišel s ní o panictví. Holky zase mají mejdan u Karolíny doma. Pak ale přichází nešťastný nápad zahrát si flašku. Radka se dozvídá, že Jana milovala Adama a že se s ním líbala. Jaké následky bude mít toto zjištění? Adam si uvědomuje, že ke Kláře stále něco cítí. Jak se ale bude cítit, když se s ní ráno probudí v posteli? Petr je jediný, kdo zjistí, že David má milenku...
Adam s Radkou se podrobují prvnímu umělému oplodnění, ale šance na úspěch nejsou příliš velké. Petr se sbližuje s Ilonou a Davida to táhne čím dál tím víc k Jitce. K velkému překvapení Karolíny plánuje David velkolepou oslavu 40. narozenin – a ještě ke všemu to bude maškarní večírek! Jak se staří kamarádi budou chovat k Robertovi? A proč Davidovi nikdo nekoupí dárek?
Jana se seznamuje s Robertem, který je velmi bohatý, a naprosto ho okouzlí svou přirozeností a přímostí. Petr je nucen se znovu odstěhovat, najít si nové bydlení a začít úplně znovu. Karolína donutí Davida, aby se začal starat i o život v jejich sousedství a pokusil se zachránit dětské hřiště, které se má bourat. David se na schůzích obecního sdružení seznamuje s aktivistkou Jitkou. Adam s Radkou si projdou velmi nepříjemným zjištěním a musejí se smířit s tím, že minulost obou má na jejich životy mnohem větší dopad, než by se mohlo zdát...ČR 2010. Režie: Katarína Šulajová. Hrají: Filip Blažek, Zuzana Norisová, Jitka Schneiderová, David Novotný, David Matásek, Soňa Norisová a další.
David pro své kamarády zorganizuje víkend na zámečku. Všichni jsou nadšeni až do chvíle, kdy Petr zjistí, že se ocitl na místě, kde se poprvé vyspal s Aničkou. Adam požádá Radku o ruku a Karolína oznámí krásnou novinu, čekají další dítě.
Za Davidem přijede na návštěvu mladší bratr Tomáš. Je naprosto okouzlen Radkou a jejich náklonnost je vzájemná...Mezi Janou a Petrem to stále neklape a Jana učiní radikální rozhodnutí. Vyhodí Petra z domu. Petr se snaží Janě zavděčit a oznamuje jí, že už nebude vídat Aničku, protože dal v práci výpověď. Jana nechápe, jak může být tak hloupý. Z čeho teď budou platit hypotéku?
David se stal Petrovým spolubydlícím. Petr se snaží na Janu zapomenout a vodí si domů roztodivné dívky. Karolíně se život po klubech a se sklenkou v ruce líbí. Kamarádku si našla v Johaně, Radčině kolegyni. Přiznat si, že má problém, ji donutí až autonehoda, kterou opilá způsobí. Rozhodne se začít chodit na terapii a je velmi překvapená, když zjistí, že David tam chodí taky a co všechno dělá pro to, aby odčinil svou chybu.
Karolína s Davidem prožívají krizi kvůli Davidově nevěře. Adam mu radí, že jediná cesta ke Karolíně je stát se mužem, jakého vždy chtěla. K Davidově smůle to ale jejich vztah uvrhne do ještě větších problémů. Adam s Radkou se vracejí z líbánek a každý si svůj problém, že nemůžou mít dítě, řeší jinak. Radka tajně zkouší amatérské divadelní představení a Adam trénuje malé děti ve fotbale. Nakonec se ale rozhodnou, že podstoupí adopci. Petr je nadšen, že budou mít druhé dítě, jediné, co mu vadí, je Janina zapálenost pro novou práci.
1  
2  
3  
 
Historie, referáty, maturitní otázky, recenze, hudba, hry, filmy a seriály online. Kontakt: historik.admin@seznam.cz © 2010 - 2011