Historik.webgarden.cz

RSS Google YouTubeFacebookTwitter ICQ2Go! Skype WikipediaPřešlapy Comeback

Hry online

Click to play!

 

 

Práce instalatéra nepatří mezi ty nejoblíbenější, ale pokud máte jít pracovat ke krásné paní domácí, tak tato práce ihned dostává nový rozměr. Jestli vaše cesta skončí jen u práce a nebo se vám onu krásnou ženu podaří svést, to už bude záležet pouze na vás.

Seznamte s mladou půvabnou hoteliérkou, která se snaží vypracovat. Na začátku má malý hotýlek s hrstkou klientů, o které se musí starat. Pokud ovšem vydělané peníze šikovně investuje a bude se o hosty dobře starat, může to dotáhnout až mezi hotelovou elitu.

V roli "Johnnyho Deepa" se vydáte do hlubin oceánu, kde na vás bude, kromě pokladů a překvapení, také čekat řada nebezpečí. Cílem hry je doplavat co nejhlouběji. Hra se ovládá šipkami a mezerník slouží pro vystřelení harpuny.

Lidé válčili, válčí a válčit budou a přesně taková je i tato hra. Začínáte v pravěku, kde se bijete klacky a postupujete stále časem dál. Váš úkol je jediný. Zničit nepřítele dříve, než on zničí vás. Zvládnete to dříve, než evoluce pokročí do daleké budoucnosti?
Posledni komentare
27.03.2013 15:13:02: Naprosto skvělá hra, hraju jí úplně nejradši! Všechny tři díly jsou tady http://www.ageofwar.cz/ ...

První díl této hry patřil dlouho mezi mé nejoblíbenější kousky :). I v pokračování bude nutné zachránit oběšence. Zkuste si řadu nových levelů.

Opět zavítáte do gladiátorského ringu, kde budete bojovat o čest a slávu. A hlavně o holý život. Oproti prvnímu dílu přibyly nové zbraně, kouzla a různé nápoje. Taky se upravil styl boje. Hra je demo, ale i tak má spoustu kol.

Uvažte si zástěru, vykouzlete úsměv na tváři a obsluhujte zákazníky, kteří se zastavili u vašeho stánku a mají chuť na něco dobrého!

Klasický Mahjong se zajímavým designem zaujme každého, a tím pádem se i lépe hraje! Zapomeňte na starosti všedního dne a ponořte se do hry.

Populární poskakující hrdina s červenou kšiltovkou je po dlouhé době opět tady. Tentokráte však ve flashové verzi, která vám opět umožní prožít si skvělá dobrodružství Strýčka Maria. Těžko by se našel nějaký hráč počítačových her, který by neznal tuto kultovní herní záležitost. Nechte se tedy unést jedinečnou atmosférou této parádní plošinovky, jež vás na dlouhé hodiny dokonale zabaví, takže si budete moci na chvilku odpočinout o šedivé reality všedního dne.
Posledni komentare
03.03.2013 15:38:16: Mario je megasuper hra, hraju online, mám všechno pohromadě, hraju na http://www.mariohry.cz/ :)
U online hry Tower 100 na vás čeká budování mrakodrapu z kostek, se kterými se běžně hraje tetris. Tyto kostky se vám náhodně vyrábějí a vy je musíte stavět do co nejpevnějšího útvaru, který bude ovšem velmi citlivý na jakýkoliv náraz. Hodnotí se nejvyšší dosažená výška, která nemusí zůstat stát až do konce. Na celou hru Tower 100 máte k dispozici pouze 100 kostek.
1  
..  
10  
11  
12  
13  
 
Historie, referáty, maturitní otázky, recenze, hudba, hry, filmy a seriály online. Kontakt: historik.admin@seznam.cz © 2010 - 2011