Historik.webgarden.cz

RSS Google YouTubeFacebookTwitter ICQ2Go! Skype WikipediaPřešlapy Comeback

Hry online

Změňte se na tornádo jako pravý Tazmánský čert a zničte vše okolo sebe, pozor na lovce.
I ve třetím díle hry thing thing na vás čeká nemilosrdná řežba z supermoderními zbranemi, ve které půjde jenom o to přežít co nejdéle. Na výběr je několik herních módů, ve kterých bude krev stříkat proudem a jeden protivník za druhým bude zasypávaný olovem z hlavně vaší pušky.
Píše se rok 2408 a Oriel hraje svoji oblíbenou počítačovou hru. Náhle se z obrazovky vynoří podivný paprsek a přenese Oriela v čase o mnoho století zpět. Nyní bude Oriel potřebovat vaši pomoc, aby se přes všechna úskalí dostal zase zpátky do svojí doby.
V této hře se budete plavit po lodi na moři a vypouštět malou ponorku s níž vyzvednete každý poklad z mořského dna. Jelikož moře je zrádné, musíte si dávat pozor na stav kyslíku, tlak v kabině a stav baterií, aby jste se mohli opět vynořit nad hladinu. Navíc se to všude kolem hemží žraloky, kteří by vás rádi posvačili. Aby jste se dostali do každé škvíry v mořském dně, budete si muset nakupovat lepší vybavení jako světlo, vzduchové nádrže či pancíř. Tohle všechno najdete na ostrovech, které potkáte během vaší plavby.
Staňte se aktéry hokejové zápasu a pokuste se do soupeřovy brány nasázet co nejvíce gólů. Nejprve ovšem u hry Hockey game dostanete možnost vyzkoušet si ovládání a teprve potom se pustíte do mistrovského utkání.
Představte si, že začínáte se symbolickým finančním obnosem 100 dolarů a musíte si našetřit na luxusní dům za 10000. Jedinou vaší příležitostí je kupovat levné domy a následně se je pokusit prodávat za přiměřeně vyšší ceny. Dosáhnete na vysněnou rezidenci za méně než 10 let? ;) Hra má opravdu spád, takže se vám velké váhání vážně nevyplatí. Svět finančnictví totiž potřebuje obchodníky, kteří se dovedou rozhodovat během okamžiku! Realitní makléř je opravdovou lahůdkou pro všechny online hráče, tak neváhejte a vzhůru do obchodování!
Arcuz patří mezi typické RPG hry, která vás svým rozsahem dokáže zabavit na hodně dlouhou dobu. S malým bojovníkem v ní budete masakrovat jednu příšeru za druhou a zvyšovat tak úroveň svého bojovníka. Ten bude chodit od vesnice k vesnici a učit se novým dovednostem a hledat stále lepší a vražednější zbraně.
Zkuste si tuhle, už skoro klasickou hru, ve které budete vystřelovat kuličky a snažit se vytvářet stejnoberevné trojice, jenž budou mizet z herního plánu. Hrajete dokud se kuličky nedostanou až na dolní okraj.
Jedna z největších zoologických zahrad v Evropě plánuje rozsáhlou rekonstrukci většiny zvířecích výběhů, což s sebou samozřejmě přináší nutnost přemístit na určitou dobu většinu zvířat do ostatních zoo v okolí. V online hře Zoo Transport se stanete řidičem nákladního vozu, který má na starosti náročnou přepravu beden a klecí plných exotických zvířat. Nejedná se však o ledajakého šoféra, ale o sympatického tučňáka s modrou čapkou, který si však se svým náklaďákem ještě úplně netyká. Proto mu budete muset se řízením trochu pomoci.
Na internetu je větší množství flash her, pokoušejících se aspoň částečně převést PC hru Counter Strike do flash prostředí. Tato vám nabízí kvalitní střelecký tréninky na terče, které se pohybují jako nepřátelé. Vaším úkolem je strefit co nejvíce cílů za určenou dobu. Třeba se s vaším počtem bodů dostanete ve výsledcích hry do první desítky!
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
..  
13  
 
Historie, referáty, maturitní otázky, recenze, hudba, hry, filmy a seriály online. Kontakt: historik.admin@seznam.cz © 2010 - 2011