Historik.webgarden.cz

RSS Google YouTubeFacebookTwitter ICQ2Go! Skype WikipediaPřešlapy Comeback

Hudba

Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti je přesný opak Britney Spears. Je divoká skejtařka, která má ráda punk-rokovou hudbu.
Posledni komentare
01.03.2017 14:24:34: vaše dedra - oficiální stránky - vaše dedra - oficiální stránky.
25.10.2016 17:20:56: http://www.dedra-katalogy.cz/dedra-katalog/ Dedra aktuální katalog
12.10.2016 16:11:16: www.dedra-katalogy.cz Dedra www.betterware-katalog.cz Betterware www.dedra-katalogy.cz Dedra ofic...
17.08.2016 12:46:48: www.dedra-katalogy.cz Dedra aktuální katalog, slevy, registrace, přidej se zdarma, Slevy až 23% Dedr...
Christopher Maurice Brown, známý zkráceně jako Chris Brown, je americký zpěvák, textař, tanečník a herec. Byl několikrát nominován na ocenění Grammy Award.
Posledni komentare
02.04.2013 18:19:52: diskuze chris brown = bydlení v praze + řezačky papíru + adydas +dřeváky... jak příznačné pro černou...
Britney Spears (* 2. prosince 1981) je americká popová zpěvačka, vítězka Grammy, skladatelka písní, tanečnice a herečka. Nejvíce ve známost vešla svými songy jako jsou například „…Baby One More Time“ nebo „Toxic“. Jako malá začínala v televizi v New Mickey Mouse Clubu, pět let po skončení tohoto pořadu v roce 1998 se vydala na pěveckou kariéru a svým debutovým albem „…Baby One More Time“ stejně jako následujícím albem „Oops!… I Did It Again“ způsobila ve vodách světové pop music velké změny.
Historie kapely Simple Plan začíná skoro v polovině devadesátých let,  kdy bylo bubeníkovi Chucku Comeau a zpěváku Pierru Bouvierovi 13 let a byli v punk-rockové kapele, která pořádala turné po celé Kanadě – Reset. Reset vydali své první album roku 1997, ale další rok Chuck odešel z kapely, aby se více koncentroval na své studium (a také kvůli častým hádkám s Pierrem).
... a debutové album Ztrácíš.

Že by to konečně šlo i bez tlakové metody superstar a xfaktorů? Že by to zas šlo „normální cestou“? V českých rádiích totiž senzačně vyskočil do první desítky pilotní singl „Ztrácíš“ z albového debutu „neznámého“ třiadvacetiletého MARKA ZTRACENÉHO. Takhle se to naposledy povedlo snad jen skupině Kryštof s Lolitou…
Lil Wayne je umělecké jméno amerického rapera Dwayna Michaela Cartera mladšího, který se narodil v New Orleansu, inspirativním jižanském městě jazzu. Už jako malý chlapec prokazoval velké nadání a jako jedenáctiletého si ho všiml raper Bryan Williams, majitel hudebního labelu Cash Money Records. Williams si nejprve vyzkoušel Wayneův rapový projev na svém telefonním záznamníku. Jeho neurvalý freestyle se mu líbil. Ve 14 letech Wayne přerušil školní docházku, aby se mohl intenzivněji věnovat hudbě, ale později se do školních lavic přeci jen vrátil a úspěšně odmaturoval.
Rihanna, celým jménem Robyn Rihanna Fenty, se narodila 20. Února 1988 v Barbadoském městě Saint Michael. Je dcerou Ronalda Fenty a Moniky Fenty. Rihanna má dva mladší bratry. Nejdříve navštěvovala Barbadoskou základní školu Charles F. Broome Memorial School. Poté studovala na Combermere School, kde také zformovala hudební trio se svými dvěma spolužačkami. V roce 2004 vyhrála v soutěži krásy Miss Combermere Beauty Pageant.
Enrique Miguel Iglesias Preysler se narodil 8.Května 1975 a je třetím dítětem zpěváka Julia Iglesiase a Filipínské novinářky Isabely Preysler. Enrique má sestru Chabeli Iglesias a bratra Julia Iglesias Jr. V roce 1978 se Julio a Isabela rozvedli a Julio se odstěhoval do Miami do USA, kde pokračovala jeho hudební kariéra.
Beyoncé Giselle Knowles známá jen jako Beyoncé se narodila 4. Září 1981. Je dcerou afroameričana Mathewa Knowlese, úspěšného managera nahrávacího studia a Tiny Beyoncé, kostýmové návrhářky a vlasové stylistky. Vyrůstala v Houstonu v Texasu. Zde se také zapsala do několika různých uměleckých škol a poprvé se začala účastnit dětských pěveckých a tanečních soutěží. Na konci 90-tých let se Beyoncé stala hlavní zpěvačkou dívčí R&B skupiny Destiny’s Child, nejlépe prodávající se skupiny této doby.
Posledni komentare
20.05.2014 21:40:21: www.krasa365.cz www.oriflame.cz www.orif24.cz www.oriflame.cz www.kosmetikaslevy.cz www.oriflame.c...
Springsteen se narodil 23. září 1949 ve Freeholdu, stát New Jersey. Poté, co na vlastní oči viděl legendární představení Elvise Presleyho v The Ed Sullivan Show, ho zcela uchvátila hudba. Ve třinácti letech si koupil v bazaru za 18 dolarů kytaru a podle rádia se naučil hrát písně Elvise a Chucka Berryho. O tři roky později už psal vlastní písně a připojil se ke středoškolské skupině Castiles, která hrála v místním Křesťanském sdružení mladých mužů a na školních tanečních zábavách.
1  
2  
 
Historie, referáty, maturitní otázky, recenze, hudba, hry, filmy a seriály online. Kontakt: historik.admin@seznam.cz © 2010 - 2011